Etapy   rekrutacji

I etap -  Spotkania z rodzicami/opiekunami kandydatów

Rodziców i opiekunów zapraszamy na 30 minutowe spotkania z dyrektorem szkoły. W celu umówienia terminu spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego ze Szkołą pod nr tel.: 530-499-971

 

II etap - Spotkania z kandydatami na uczniów Szkoły Tosi i Franka  

Kandydatów na uczniów klas pierwszych oraz do zerówek zapraszamy na spotkanie z grupą równieśniczą, gdzie w trakcie specjalnie przygotowanych zabaw, mających na celu określenie dojrzałości szkolnej w sferze intelektualnej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej, wiedzy ogólnej oraz kultury osobistej - dziecko będzie mogło poznać grupę rówieśniczą, nauczycieli. W trakcie pobytu przyszłemu Uczniowi (lub Zerówkowiczowi) towarzyszyć będzie: nauczyciel, psycholog/pedagog oraz nauczyciel języka angielskiego.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem szkoły lub uzyskaniem informacji o dostępności wolnych miejsc, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. W ciągu 24 h skontaktujemy się z Państwem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Tosi i Franka i służą wyłącznie do informowania Państwa o wydarzeniach związanych z działalnością szkoły.

Udało się! Wiadomość dotarła.